2010. július 20., kedd

Queens park


Tavszi napsütés és minden ami kell egy jó naphoz, imádom azt a parkot! Ráadásul vonattal 5 perc alatt oda lehet érni a belvárosból. Úgyhogy még a "vissza kell látogatni" listámon van!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése