2010. július 20., kedd

BBQ



Az a legjobb abban ha egy szakácshoz mész vendégeskedni, hogy éhen halni biztosan nem fogsz!
Azon kívül, hogy halálra ettem magam, megtapasztaltam milyen a skót barbecue, mikor a teraszon esőkabátban, zuhogó esőben áll a házigazda és lelkesen süti a húsokat!:)
És ott volt Molly akit azóta is szeretnék elrabolni...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése