2010. július 20., kedd

P!nk



Ha nem lennék örökös t.A.T.u. fan, akkor most első számú P!nk rajongó lennék, mert eszméletlen show-t hozott össze, úgyhogy utólag azt mondom, megérte, hogy oda lett egy napi fizetésem!:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése