Don't let the World win!
Rendszeres olvasók
Blogarchívum
►
2012
(1)
►
június
(1)
►
2011
(8)
►
szeptember
(7)
►
május
(1)
▼
2010
(24)
▼
július
(16)
BBQ
P!nk
Egy péntek este Suzie-val
Ayr
Snow Patrol koncert
Eurovision Party!!!
Gaelic-Spanish est és after party
Magyaros vacsi 2:)
Piknik
Isle of Arran
Coco Rosie koncert
Queens park
Dunure
Magyaros vacsi:)
Összefoglaló: Edinburgh
Napok, hetek,hónapok...
►
május
(1)
►
április
(3)
►
március
(4)
Magamról
Unknown
Teljes profil megtekintése
2010. július 20., kedd
P!nk
Ha nem lennék örökös t.A.T.u. fan, akkor most első számú P!nk rajongó lennék, mert eszméletlen show-t hozott össze, úgyhogy utólag azt mondom, megérte, hogy oda lett egy napi fizetésem!:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése