2010. július 20., kedd

Isle of Arran


Végre egy igazi skót sziget! Előbb Ardrossanba kellett elvonatozni, majd onnan komppal át Brodick-ba. A Country Park, valamint a Brodick Kastély is olyan élmény volt amit egyszer mindenképp látni kell az életben!;) (azért ha lehet többször is)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése