
A dunure-i kirándulás az egyik legeslegjobb élményem mind közül. Olyan buszjárattal mentem oda, hogy kétséges volt hazajutok-e még a hétvége folyamán!:) Igazi kis skót táj, várrom, zöldzöldzöld fű és még egy történelmi film forgatása is épp akkor zajlott.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése