2010. július 20., kedd

Összefoglaló: Edinburgh


Hogy ez április hanyadika volt... arról már gőzöm sincs, de azt tudom, hogy eltévedtem a hegyen, de mint láthatjátok... túléltem!:)
Arthur's Seat-ről valami csodás volt a kilátás, megérte felmészni és eltévedni!;)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése