
Végre kiélhettem a beöltözős hajlamom, ráadásul 2 az 1-ben mert Oroszországot választva még tatu-s lány is lehettem!;) A lényeg, hogy mindenki választott egy országot aminek beöltözött, majd közösen megnéztük a dalversenyt és eszméletlenül sokat ettünk...:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése