2010. március 28., vasárnap

Skót föld

El sem hiszem, hogy itt vagyok! Teljesen olyan érzés mintha hazaugrottam volna egy hétre és most újra itt... fura...
De a fura az még a jó kategória!:)
Jó későn értem a lakásba, mert háromnegyed órát vártam a vonatra, ugyanennyit utaztam vele, aztán Jamest elcipeltem bérletet venni, utána buszra vártunk vagy egy fél órát... de sütött a nap, úgyhogy egy szavam sem volt! (később aztán esett és baromi hideg lett, de ez már mellékes)
Nos, a lakótárs... nem túl szimpi. Ugyebár James az akivel a múltkori ittlétemkor együtt laktam és most ő az aki kiadta a szobáját, mert, hogy nagyrészt Edinburghban van. Így akivel ténylegesen együtt lakom az egy lány aki kb. fél éve költözött be. Hát igen, és magáénak is érzi rendesen a lakást...:P
Nem akarok gonosz lenni, de tényleg elég bufurc, kicsit olyan mint ha úgy venné, hogy én most beköltöztem csak azért, hogy ő ne élvezhesse az egyedüllét örömeit! Én a helyében legalább kitakarítottam volna, de ez mellékes. Majd holnap igyekszem vele megbarátkozni, hátha feloldódik egy kicsit..

Ezen kívül még mindig nem tudom holnap hányra megyek dolgozni... majd kiderül... vagy nem...:P

De a lényeg, hogy itt vagyok és vaaan net!:D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése