2010. március 27., szombat

A miskolci lány Glasgow-ba megy

Az első bejegyzésem a közel sem mondható első blogomban!
De ez amolyan publikus(abb) blog az eddig írtakhoz képest, ami inkább levelezés a kedvenc Pécsett tartózkodó barátnőm és köztem. Ez pedig levelezés lesz... mindenkivel akit csak ismerek, jobban mondva azokkal akik el is jutnak idáig!:)
És a fő apropója a blog kezdésnek talán a skót kaland ami holnap kezdődik el és ha minden igaz 4 hétig tart majd. Most már legalább ezen a módon is kiélhetem a net függésem és nem elégszem meg azzal ha a Facebook rendszerét tönkre vágom a százezer képemmel!:P
Azt hiszem kudarcra ítélt kijelentés lenne azt mondani, hogy igyekszem majd nem lelkizni és csak a tényekre hagyatkozni, mert az nem én lennék, úgyhogy mindenki kösse fel a gatyáját ha erre téved, ömlengés, lelkizés, szomorkodás és remélhetőleg mégtöbb boldogságos pillanat!:)

Szükségem van erre az utazásra. Ez olyas valami amit nem is igazán lehet képekkel vagy szavakkal szemléltetni, csak is átélni. Át kell élni, hogy egy idegen Világba csöppensz, új emberek közé, új szokások és kultúra... a reggeli honvágy és az éjjeli pub-ozások!:) Ott kell lenned és érezni a szelet, az esőt és a napsütést mikor 4 órát vonatoztál csak azért, hogy megnézz egy festői tájat... és akkor, ott azt érzed, hogy igen, megérte és boldogabb vagy mint valaha!
Ez amolyan újjászületés is, még ha csak 1 hónapról van is szó...
Hatalmas lelkesedéssel vetem magam bele ebbe a kalandba, de azt hiszem ennél csak akkor leszek lelkesebb mikor arról írok majd, hogy jövööök haza!:) Addig sok minden megérik azt hiszem... Talán könnyebb lesz kimondani vagy megtenni olyan dolgokat amit rég megszeretnék tenni... Hmmm... Már most elkezdtem a filozofálást!:))
Be is rekesztem mára mert későre jár holnap pedig 11-kor megy a gépem.
Hellllllooooo Skócia, jövök!!;)))

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése