2010. március 31., szerda

Life is nice!

Csak úgy tárgyilagosan összefoglalom a történteket, mert hajnali 1 van, ami azt jelenti, hogy otthon 2!!
Ma feltettük a képeimet a bárba! Tök jól illenek a hely hangulatához és az összes ott dolgozónak nagyon tetszettek!:)
Sőt be is vannak árazva és még bemutatkozó szöveget is kellett írni ami ki lesz téve!:)
A főnök is megjelent, nem akarom nevén nevezni mert fenn van facebookon és a végén még idetéved és észreveszi, hogy róla írkálok!:)) Szóval nagyon meglepett mert azt hittem csak holnap lesz bent. Rittig ilyenkor vagyok slampos és lelakott, de mindegy... Nagyon örvendezett nekem, úgy fogadott mint egy régi jó barátot, nagyon jól esett, hogy ilyen rendes! Sőt, végül még a botanikus kertbe is együtt mentünk, mert csak 5-től dolgozott ma, aztán csaptunk egy kis spontán programot!:)
Este meg moziba mentem lakótárssal! Bizony, kezdünk egész öribarik lenni!:))
És még a filmet is értettem, úgyhogy büszke vagyok magamra!:D
Holnap munka 10-től!
Most pedig Zzzzzzzz

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése