2010. április 13., kedd

Sun is in the sky, oh why, oh why would I wanna be anywhere else?


Élvezek minden egyes itt töltött pillanatot!

Skócia kezd a szívemhez nőni jobban mint eddig bármikor!

Az emberek, a gyönyörű tájak, nyüzsgés, életöröm... Tudnak élni, legalábbis a magyaroknál jobban, az biztos! És ezzel nem akarok általánosítani... Itt sem minden rózsaszín, és otthon sem minden fekete-fehér. De nagyobb rend van a fejükben mint a magyarokéban, az biztos!;)

Egy-egy napsütötte délutánon mindenki piknikezik, képesek kiülni a tér közepére, esznek, isznak, élvezik egymás társaságát. Imádom mikor mindenki a Buchanan streeten nyüzsög!!

És a legjobb, hogy szinte nem telik el úgy nap, hogy ne beszélgetnék vadidegenekkel... Valamelyik nap is üldögéltem a padon Ballochban és egyszerűen csak elkezdett velem beszélgetni a mellettem ülő. Tegnap meg jöttem haza és a buszon egy öreg néni mellém ült. Ő is úgy beszélgetett velem mint ha régi jó ismerősök lennénk és a végén megköszönte a beszélgetést és azt mondta reméli összefutunk még. Egy-egy ilyen sztori annyi örömet és energiát tud szerezni az embernek. Na ez az amit én otthon hiányolok. Ott folyton mindenki olyan utálattal néz a másikra... Kivételek persze vannak!!


Tegnap eladtam egy képet Amerikába, ma egy másik iránt érdeklődtek a bárban és elfogyott újabb 3 névjegy az albumomból, úgyhogy remélhetőleg ez egy közelgő újabb kép eladást jelent!! Omm!:)


Tegnap és ma 5-kor végeztem, így még volt idő kalamolni a városban. Holnap és csütörtök hosszúúú nap lesznek, este 9-ig biztosan bent leszek. De ez szép nagy pénteki fizetést jelent!:))

Péntek este vacsi és ceilidh egy nagy társasággal aminek csupán egyetlen tagját ismerem!:) A ceilidh egyébként egy skót táncos mulatság.:) Uhh, hát kíváncsi vagyok milyen lesz, remélem nem bénázok majd túl sokat, még az életben nem próbáltam a skót táncot...;)) Reméljük hasonlít az írre...

Szombaton reményeim szerint St. Andrews!!!

Vasárnap meg vendégeket várok és magyaros vacsit csapunk! Gulyás, hortobágyi húsos palacsinta és valami jó kis süti!

Ennyi a hetes tervem. Majd megblogolom a fejleményeket!

:*

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése