



Lenne miről írnom bőven, de a mai bejegyzés egy kis ceilidh beszámoló.:)
Az első hagyományos skót táncos bulim.:)
Hát amennyire féltem tőle, annyira jól éreztem magam!
Igazából egyetlen egy lányt ismertem az egész bagázsból, de most sem csalódtam a skótokban, barátságosak és közvetlenek, úgyhogy hamar beilleszkedtem, leszámítva a nyelvi nehézségeket, de azért nagyjából mindent megértettem...:)
Először vacsora volt, majd megkezdődött a nagy táncos mulatság!
Hát volt, hogy csak pislogtam... de volt azért pár tánc amibe hamar belejöttem! Imádtam ezt a egészet, jó móka volt!
Aztán mikor vége lett olyan hajnali fél 1 körül, a csapat magja még egy kis after partyra készült és nagyon invitáltak... nos nem volt nehéz meggyőzni!:)
Ohh és a srácok mind skótszoknyában voltak!;)
Valamikor 3 körül értem haza, de mire elaludtam volt vagy 5 óra....
Jó kis este volt!
Tegnap meg Edinburgh-ban voltam, de erről majd bővebben később egy másik bejegyzésben.
Most éppen palacsintát sütök, már odaégettem a felét a blogolás miatt!:P
A pörkölt már kész a hortobágyi palacsintához...
Most tényleg megyek mert az egész vacsi kezd elszenesedni..
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése